Hakkımızda

Şirketimiz bir NEVRUZ GRUP kuruluşu olup sigorta sektöründe geniş bir portföye, bilgi ve deneyime sahiptir. Bireysel ve kurumsal riskleri doğru tespit ederek analizleri profesyonel uzmanları aracılığıyla yapar. Bu risklerin fiyatlandırmasını piyasadaki rekabet ortamına uygun şartlarda düzenleyerek sizlere özel çözümler üretmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler; işletmenin risklerinin tespiti, tanımlanması, değerlenmesi, riskleri azaltıcı ve sıfırlayıcı önlemler sunulması, yok edilemeyen risklerin 3. şahıslara transferi ki başlıca yöntem sigortalamadır.

MİSYONUMUZ

Profesyonel, hızlı , güven sağlayan uzmanlık ve aradığınız anlayışta sigortacılık hizmeti sunan NEVRUZ SİGORTA LTD ŞTİ. birey ve firmaların farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir. Özellikle sınai ve ticari kuruluşları hedefleyen şirketimiz, “ihtisas sigortacılığı” hizmeti vererek , riskin özelliğine göre hesaplanmış, özel fiyat ve teminatlar sunmaktadır. Güçlü ve güvenilir iş ortaklarımızın da desteği ile bir çok hasarı tam ve zamanında ödeyerek müşterilerimizin ve sektörün büyük güvenini kazandık.

Bu güven duygusu ile büyüyerek iş ortaklarımızın da desteği sayesinde NEVRUZ SİGORTA bir marka haline gelmiştir.